یکشنبه, 2 اردیبهشت 1397

چارت سازمانی ( باز شدن همه - بستن همه )
  • شرکت آب منطقه ای کرمان
    • مدیریت هیئت مدیره و مدیر عامل
      • رئیس هیأت مدیره و مدیر عامل : ابراهیم علیزاده
      • معاون برنامه ریزی و عضو اصلی هیأت مدیره : مسعود نمازیان
      • معاون حفاظت و بهره برداری و عضو اصلی هیأت مدیره : علی عرب پور
      • معاون طرح و توسعه و عضو اصلی هیأت مدیره : محمد علی فدائی
      • معاون مالی و پشتیبانی و عضو اصلی هیأت مدیره : رضا سلاجقه
      • رئیس دفتر هیأت مدیره و مدیر عامل : سید مسعود نظامی (سرپرست)
      • حوزه مدیرعامل
        • گروه تحقیقات کاربردی
          • رئیس گروه تحقیقات کاربردی : نگار فتحی
        • گروه مدیریت بحران و پدافند غیر عامل
          • رئیس گروه مدیریت بحران وپدافند غیر عامل : حسین شهسواری
        • گروه بازرسی و مدیریت عملکرد
          • مسئول بازرسی و رسیدگی به شکایات : مسعود طهرانی زاده
        • مدیریت حراست
          • مدیر حراست : سید علی جعفری
        • مدیریت روابط عمومی
          • سرپرست روابط عمومی : علیرضا شکیبایی
        • مدیریت حقوقی
          • مدیر حقوقی : ایمان رضا الله
          • گروه دعاوی
            • رئیس گروه دعاوی : مریم برکتی
        • مدیریت قراردادها
          • مدیر قراردادها و خدمات طرح ها : الهامه اسداللهی
        • مدیریت مطالعات پایه منابع آب
          • مدیر مطالعات پایه منابع آب : محمد فغانی
          • گروه تلفیق و بیلان
            • رئیس گروه تلفیق و بیلان : روح الله امانداری
          • گروه آب های زیرزمینی
            • رئیس گروه آبهای زیرزمینی : حسین زراعتکار
          • گروه آب های سطحی
            • رئیس گروه آبهای سطحی : مجید ملکوتی
    • معاونت منابع انسانی، مالی و پشتیبانی
      • معاون مالی و پشتیبانی : رضا سلاجقه
      • مدیریت تدارکات و خدمات پشتیبانی
        • مدیر تدارکات وخدمات پشتیبانی : محمدرضا حجار حسن زاده
        • اداره تدارکات
          • رئیس اداره تدارکات : حمید مظهری
      • مدیریت منابع انسانی‏‏، آموزش و رفاه
        • مدیر منابع انسانی، آموزش و رفاه : علی شجاعی
        • اداره امور اداری و بازنشستگی
          • رئیس اداره امور اداری : مهدی رجائی نژاد
        • گروه منابع انسانی و آموزش
          • رئیس گروه آموزش و نیروی انسانی : علی اکبر عسکری
      • مدیریت مالی و ذیحسابی
        • مدیر امور مالی و ذیحسابی : مهدی حق جو
        • اداره حسابداری، تأسیسات، اموال و انبار
          • رئیس اداره حسابداری تاسیسات،اموال و انبار : حمیدرضا مظهری صفات
        • اداره حسابداری، درآمد و مشترکین
          • رئیس اداره حسابداری درآمد و مشترکین : مینا مسلمی
        • اداره حسابداری عمومی
          • رئیس اداره حسابداری عمومی : حجت الله زنگی آبادی
    • معاونت حفاظت و بهره برداری
      • معاون حفاظت و بهره برداری : علی عرب پور
      • مدیریت حفاظت و بهره برداری از منابع آب
        • مدیرحفاظت وبهره برداری ازمنابع آب : عباس انجم شعاع
        • رئیس گروه حفاظت و بهره برداری از منابع آب زیرزمینی
          • رئیس گروه حفاظت و بهره برداری از منابع آب زیرزمینی : محسن قاضی زاده
      • مدیریت هماهنگی منابع آب ناحیه جنوب
        • مدیر هماهنگی منابع آب ناحیه جنوب : حمید علیدادی سلیمانی
      • مدیریت هماهنگی منابع آب ناحیه شمال
        • مدیر هماهنگی منابع آب ناحیه شمال : یحیی رشیدی
      • مدیریت رودخانه ها و سواحل
        • مدیر حفاظت و مهندسی رودخانه و سواحل : محمدعلی سخی
      • مدیریت محیط زیست و کیفیت منابع آب
        • مدیر محیط زیست و کیفیت منابع آب : محمدرضا شجاعی
      • مدیریت بهره برداری و نگهداری از تاسیسات آبی و برق آبی
        • مدیربهره برداری و نگهداری از تاسیسات آبی و برق آبی : محمد دریجانی
      • گروه امور مشترکین و درآمد
        • رئیس گروه امور مشترکین ودرآمد : احمد موسی اکبری
      • واحدهای منابع آب شهرستانها
        • مدیر بهره برداری و نگهداری از سد انحرافی و شبکه جیرفت : مسعود افشاری پور
        • مدیر بهره برداری و نگهداری سد نرماشیر بم : علیرضا عادلی
        • مدیریت منابع آب شهرستان اُرزوئیه : موسی دریجانی
        • واحد نمایندگی انار : علی کاردوست
        • مدیریت منابع آب شهرستان بافت : محسن منظری توکلی
        • مدیریت منابع آب شهرستان بردسیر : ابوذر قادری پور
        • سرپرست منابع آب شهرستان بم : علی رئیس هاشمی
        • مدیریت منابع آب شهرستان جیرفت : حمید آذربیگ
        • مدیریت منابع آب شهرستان راور : حسن کاربخش
        • مدیریت منابع آب شهرستان رفسنجان : علی احمدی پور (سرپرست)
        • واحد نمایندگی ریگان : بهنام باشتمن
        • مدیریت منابع آب شهرستان زرند : عباس سلطانی
        • مدیریت منابع آب شهرستان سیرجان : محسن اسدی (سرپرست)
        • مدیریت منابع آب شهرستان شهربابک : مسعود بوستانی
        • مدیریت منابع آب شهرستان عنبر آباد : امیر رضا گرشکی
        • واحد نمایندگی فهرج : امیر مصطفایی
        • سرپرست منابع آب شهرستان رودبار : عبدالحمید میرشکاری
        • مدیریت منابع آب شهرستان کرمان : الیاس سلاجقه
        • واحد نمایندگی کوهبنان : حسین افغانی پور
        • مدیریت منابع آب شهرستان کهنوج : روح اله شجاع حیدری
        • مدیریت منابع آب شهرستان منوجان : مسعود راستین
        • واحد نمایندگی رستم آباد : علی فهرجی
        • رئیس اداره بهره برداری و نگهداری سد تنگوئیه سیرجان : حسین سفلائی شهربابکی
        • رئیس اداره بهره برداری و نگهداری سد بافت : حامد فراز (سرپرست)
        • مدیر منابع آب شهرستان قلعه گنج : ضیا قادری
    • معاونت طرح و توسعه
      • معاون طرح و توسعه : محمد علی فدائی
      • مدیریت طرح های توسعه منابع آبی
        • مدیر طرح های توسعه منابع آبی : علی میرشکاری سلیمانی
        • گروه طرحهای تأمین آب
          • رئیس گروه طرحهای تأمین آب : علی زنگی آبادی
        • گروه طرح های شبکه های آبیاری و زهکشی
          • رئیس گروه طرحهای شبکه آبیاری و زهکشی : محسن امیری
        • گروه طرح های آبرسانی
          • رئیس گروه طرحهای آبرسانی : ایران کمالی
      • مدیریت فنی آب
        • مدیر فنی آب : علی سلاجقه
        • گروه انعقاد و رسیدگی پیمان
          • رئیس گروه انعقاد و رسیدگی پیمان : مهدی آیت الهی
        • گروه مطالعات طرح های تأمین آب
          • رئیس گروه مطالعات طرحهای تأمین آب : شهناز درانی
    • معاونت برنامه ریزی
      • معاون برنامه ریزی : مسعود نمازیان
      • مدیریت درآمدزایی و تجهیز منابع مالی
        • مدیر درآمدزایی و تجهیز منابع مالی : محمد هادی فتح نجات
      • مدیریت فن آوری اطلاعات و توسعه مدیریت
        • مدیر فن آوری اطلاعات و توسعه مدیریت : محمد رضا نیک پور
        • گروه فن آوری اطلاعات
          • رئیس گروه فنآوری اطلاعات : سید محمد رضا هاشمی نسب هنزائی
        • گروه توسعه مدیریت
          • رئیس گروه توسعه مدیریت : روح الله سلطانی
      • مدیریت برنامه ریزی و بررسی های اقتصادی
        • مدیر برنامه ریزی و بررسی های اقتصادی : مجید جهانگرد
        • گروه برنامه ریزی آب
          • رئیس گروه برنامه ریزی آب : خسرو علی اکبری

« حمایت از کالای ایرانی »

© تمامی حقوق این وب‌سایت، متعلق به شركت سهامی آب منطقه‌ای کرمان است.  |  تولید و پشتیبانی: گروه دیبا