|  رنگ  |  + 0 -  | 
ADA
بستن این پنجره
راهنما

این سایت مطابق با استاندارهای ADA برای نابینایان مناسب‌سازی شده و سازگاری این استاندارد در بخش‌های مختلف لحاظ گردیده است.
بستن این پنجره
مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای کرمان از برگزاری مانور سطح 3 در شرکت آب منطقه‌ای کرمان خبر داد

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه‌ای کرمان، علی رشیدی مدیرعامل این شرکت اظهار داشت: مانور سطح 3 با مشارکت دفتر مدیریت بحران انجام گرفت

وی با اشاره به اینکه در این مانور سطح آمادگی نیروهای حفاظت به جهت مقابله با بحران توسط کارشناسان ارزیابی می شود، افزود: شرکت آب منطقه‌ای کرمان، به دلیل داشتن شرایط ویژه و ماهیت عملکردی استراتژیک همواره آبستن حوادث می باشند که برگزاری اینگونه رزمایش ها می تواند در بروز حوادث احتمالی جلوگیری و آمادگی شرکت را چند برابر کند.

  عمومی
  1402/07/04
سخنگو و مدیر روابط عمومی شرکت آب منطقه ای کرمان عنوان کرد:

رشد چند برابری اقدامات شرکت آب منطقه‌ای کرمان در جهت ساماندهی رودخانه‌ها در طی ۲ سال اخیر

سال‌های اخیر سیلاب‌ مهیب و مخرب خسارات گسترده جانی و مالی بر جای جای پیکره استان کرمان تحمیل کرد و یکی از عوامل تشدید کننده این پدیده، تصرف و ساخت و سازهای بستر رودخانه ها و مسیل ها بود که در نتیجه غفلت یا تجاوز به حریم آنها رخ داده بود.

  عمومی
  1402/07/03

پیام تبریک مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای کرمان به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس

مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره شرکت آب منطقه‌ای کرمان، در پیامی سی‌و‌یکم شهریورماه آغاز هفته دفاع مقدس را تبریک گفت.

  عمومی
  1402/07/01

برگزاری سمینار اثرات زیست محیطی سد جیرفت بر پهنه جازموریان

سمینار بررسی اثرات زیست محیطی سد جیرفت بر پهنه جازموریان با حضور مسئولین سایر دستگاه‌های اجرایی و معاونین، مدیران و کارشناسان شرکت آب منطقه‌ای کرمان به منظور بررسی نیاز آبی پایین دست پهنه جازموریان برگزار شد.

  عمومی
  1402/06/30
مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای کرمان عنوان کرد:

برنامه ریزی شرکت آب منطقه‌ای کرمان جهت تامین پایدار آب شرب در افق سال 1425

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کرمان از تعیین سقف کف شکنی در دشت های استان کرمان به منظور تامین پایدار آب شرب استان کرمان و جلوگیری از برداشت بی رویه از منابع آب زیرزمینی دشت های استان خبر داد.

  عمومی
  1402/06/26
همکاری قوۀ قضائیه در برخورد با متخلفین منابع آب شهرستان زرند

دادستان زرند با اعلام شناسایی ۹ حلقه چاه غیر مجاز در شهرستان از صدور دستور برای پلمب آن‌ها خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه‌ای کرمان، رضا یعقوبی دادستان عمومی و انقلاب شهرستان زرند با اعلام شناسایی ۹ حلقه چاه غیر مجاز در شهرستان از صدور دستور برای پلمب آن‌ها خبر داد و افزود: از ابتدای امسال تا کنون ۶ حلقه چاه فاقد مجوز پُر و مسلوب المنفعه شده اند.

  عمومی
  1402/06/21
مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای کرمان در نشست خبری به مناسبت هفته دولت عنوان کرد:

انتقال آب از خلیج فارس مشکل فعلی شهرهای کرمان و رفسنجان را حل می کند

علی رشیدی مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره شرکت آب منطقه ای کرمان در نشست خبری با اصحاب رسانه در استان کرمان اعلام کرد: طرح اضطراری تامین آب کوتاه مدت شهرهای کرمان و رفسنجان از سامانه انتقال آب از خلیج فارس به صنایع جنوب شرق کشور برای انتقال ۳۰ میلیون متر مکعب به شهرهای کرمان و رفسنجان در نظر گرفته شده است که برای شهر کرمان ۲۵ میلیون مترمکعب و برای شهر رفسنجان 5 میلیون مترمکعب تخصیص یافته است.

  عمومی
  1402/06/11
مدیر روابط عمومی شرکت آب منطقـه ای کرمان عنوان کرد:

صرفه جوئی 41 درصدی مصرف برق در ساختمان اداری شرکت آب منطقه‌ای کرمان

سینا روزبهانی مدیر روابط عمومی و سخنگوی شرکت آب منطقه ای کرمان، با تشریح اقدامات انجام شده در حوزه صرفه جوئی مصرف برق در سال 1402 گفت: با عنایت به بند 2 تصویب نامه شماره 26743/ت 59790 ه مورخ 24/02/1401 در خصوص لزوم کاهش مصرف برق ساختمان های متعلق به دستگاه های اجرایی و با توجه به اهمیت مدیریت مصرف و بهینه سازی انرژی در کشور، این شرکت به صورت مستمر و پلکانی اقدامات مهم و جدی را برای کاهش مصرف انرژی ساختمان‌های اداری انجام داده است و مصرف برق نسبت به دوره مشابه سال گذشته کاهش 10 درصدی و نسبت به سال 99 کاهش 41 درصدی داشته است.

  عمومی
  1402/06/07
مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای کرمان اعلام کرد:

آب انتقال یافته از خلیج‌فارس به شهرستان زرند هم می‌رسد

علی رشیدی مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره شرکت آب منطقه ای کرمان با اعلام این که طرح اضطراری تامین آب کوتاه مدت شهرهای کرمان و رفسنجان از سامانه انتقال آب از خلیج فارس به صنایع جنوب شرق کشور به منظور تامین آب شرب شهرهای کرمان و رفسنجان در حال انجام است، گفت: مقرر شده است آب انتقال یافته از خلیج فارس به شهرستان زرند نیز منتقل خواهد شد.

  عمومی
  1402/06/06
مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای کرمان عنوان کرد:

سند دریاچه سد جیرفت به‌نام شرکت آب منطقه‌ای کرمان صادر گردید

علی رشیدی مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای کرمان با بیان اهمیت تثبیت مالکیت دولت و تسریع در برخورد قانونی با متخلفین در محدوده رودخانه ها و سدها اظهار داشت: پس از پیگیری‌های فراوان سند دریاچه سد جیرفت به مساحت 1063 هکتار به نام شرکت آب منطقه‌ای کرمان صادر گردید.

  عمومی
  1402/06/01
همکاری و همراهی قوۀ قضائیه در برخورد با متخلفین منابع آب

دادستان کرمان بر برخورد جدی با حفرکنندگان چاه های غیر مجاز تاکید کرد

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان گفت: همه افرادی که به صورت غیرمجاز نسبت به حفر چاه غیرمجاز اقدام کرده‌اند، بدانند به طور قطع با آن‌ها برخورد جدی و قانونی به عمل خواهد آمد که این کار با آگاهی بخشی به جامعه و با کمترین تبعات انجام می‌شود.

  عمومی
  1402/05/29
مدیر روابــــط عمـومی شــرکت آب منطقـه ای کرمان عنوان کرد:

حفظ و حراست از منابع آب زیرزمینی در استان کرمان

سینا روزبهانی مدیر روابط عمومی و سخنگوی شرکت آب منطقه ای کرمان، با تشریح اقدامات انجام شده در 4 ماهه اول سال 1402 در جهت حفظ و حراست از منابع آب زیرزمینی گفت: در 4 ماهه ابتدای سال جاری اقدامات بسیار امیدوار کننده ای در زمینه نصب کنتور، پر و مسلوب المنفعه نمودن چاه های غیر مجاز و اصلاح و تعدیل پروانه چاه های کشاورزی انجام شده است.

  عمومی
  1402/05/28
تاکید به نصب کنتور بر روی کلیه چاه های متعلق به نهادهای دولتی، نظامی، قضایی و انقلابی

برگزاری جلسه شورای مدیران منابع آب شهرستانهای استان کرمان

جلسه شورای مدیران منابع آب شهرستانهای استان کرمان در تاریخ 22/05/1402 در سالن جلسات حوزه مدیر عامل با حضور مدیر عامل، معاونین، مدیران منابع آب شهرستانها و جمعی از مدیران ستادی شرکت آب منطقه ای کرمان تشکیل شد.

  عمومی
  1402/05/23

اختصاص 84 حلقه چاه جدید از ابتدای سال برای تأمین آب شرب شهرها و روستاهای استان کرمان

علی رشیدی مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کرمان در حاشیه ششمین جلسه کمیته مدیریت منابع آب این شرکت عنوان کرد : 84 حلقه چاه با حجم بیش از 7 میلیون متر مکعب در سال برای تأمین آب شرب شهرها و روستاهای استان کرمان در پنج ماهه نخست امسال اختصاص یافته است .

  عمومی
  1402/05/22
نماینده استان کرمان در جلسه شورای عالی استان‌ها با وزیر نیرو عنوان کرد :

پیشرفت پروژه‌های آب استان کرمان در دولت سیزدهم بی‌سابقه بوده است

علیرضا عباس زاده نماینده استان کرمان در شورای عالی استان‌ها در‌نطق پیش از دستور خود در نوزدهمین اجلاس شورای عالی استان‌ها که با حضور وزیر نیرو برگزار شد، گفت: در دو سال گذشته تلاش‌های بسیار مهمی در جهت رفع کمبودها و کم کاری‌های گذشته در استان کرمان انجام شده است و در یک سال گذشته پیشرفت پروژه‌های بخش آب استان کرمان بی‌سابقه بوده است.

  عمومی
  1402/05/21
علی رشیدی مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کرمان تشریح کرد:

دستاوردهای بخش آب استان کرمان در دولت سیزدهم

علی رشیدی مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره شرکت آب منطقه ای کرمان از پیشرفت قابل توجه پروژه های بخش آب در کنار اجرای برنامه های سازگاری با کم آبی در استان کرمان با همکاری دستگاه های وظیفه مند خبر داد و تصریح کرد: در یک سال گذشته پیشرفت پروژه های بخش آب استان کرمان بی سابقه بوده است و اعتبارات تخصیص یافته این استان در بخش آب با نگاه ویژه دولت سیزدهم از 242 میلیارد تومان در سال 98 به بیش از 1242 میلیارد تومان در سال 1401 افزایش یافته است.

  عمومی
  1402/05/17

پیام تبریک مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره شرکت آب منطقه‌ای کرمان به مناسبت روز خبرنگار

علی رشیدی مدیر عامل و رئیس هیئت مدیره شرکت آب منطقه ای کرمان به مناسبت روز خبرنگار طی پیامی روز خبرنگار را به همکاران عرصه خبر و خبرنگاری تبریک گفت .

  عمومی
  1402/05/17

برگزاری جلسه هم اندیشی شرکت آب منطقه ای و سازمان جهاد کشاورزی شمال استان کرمان

در تاریخ 1402/5/14 با حضور علی رشیدی مدیر عامل شرکت آب منطقه ای کرمان و مهندس بیگلری رئیس سازمان جهاد کشاورزی شمال استان کرمان و جمعی از معاونین و مدیران دو دستگاه، جلسه هم اندیشی با موضوعیت صدور پروانه بهره برداری اصلاح و تعدیل و شیوه نامه مدیریت توأمان آب و برق برگزار شد .

  عمومی
  1402/05/16
سخنگوی شرکت آب منطقه ای کرمان خبر داد:

نصب بیش از 500 دستگاه کنتور بر روی چاه های آب استان کرمان از ابتدای سال 1402

سینا روزبهانی مدیر روابط عمومی و سخنگوی شرکت آب منطقه ای کرمان از نصب بیش از 500 دستگاه کنتور بر روی چاه های آب استان کرمان از ابتدای سال 1402 در راستای نظارت بر برداشت از منابع آب زیرزمینی و تعادل بخشی آبخوان ها خبر داد.

  عمومی
  1402/05/10
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کرمان خبر داد:

اعلام صرفه جویی 657 میلیون مترمکعبی در برنامه سازگاری با کم آبی توسط دستگاه های وظیفه مند

علی رشیدی مدیر عامل شرکت آب منطقه ای کرمان با اشاره به جلسه کارگروه استانی سازگاری با کم آبی در تاریخ 7 مرداد 1402 به ریاست استاندار کرمان، از بررسی عملکرد دستگاه های وظیفه مند در این جلسه خبر داد و اعلام کرد: بر اساس اعلام دستگاه های وظیفه مند در مجموع 657 میلیون مترمکعب صرفه جویی از ابتدای برنامه در سال 1399 تا پایان سال 1401 در استان کرمان صورت گرفته است.

  عمومی
  1402/05/09

برگزاری جلسه کارگروه استانی سازگاری با کم آبی در محل استانداری کرمان

کارگروه استانی سازگاری با کم آبی بعدازظهر شنبه ۷ مرداد به ریاست استاندار کرمان و با حضور مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کرمان ، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کرمان، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان و سایر اعضا در سالن پیامبر اعظم (ص) استانداری کرمان برگزار شد .

  عمومی
  1402/05/08
مدیر عامل شرکت آب منطقه ای کرمان :

اعطای مجوز برای بیش از 200 حلقه چاه به منظور تأمین آب شرب در استان کرمان

علی رشیدی مدیر عامل شرکت آب منطقه ای کرمان گفت از سال 1399 تا کنون به منظور تأمین آب شرب در استان کرمان برای بیش از 200 حلقه چاه مجوز صادر شده است .

  عمومی
  1402/05/04
مدیر عامل شرکت آب منطقه ای کرمان خبر داد:

برگزاری سلسله جلسات آب و امید به منظور دریافت نظرات و راهکارهای نخبگان در موضوع آب

مدیر عامل شرکت آب منطقه ای کرمان با تاکید بر ضرورت دریافت نظرات نخبگان در موضوع آب گفت: شرکت آب منطقه ای کرمان در نظر دارد در راستای ارتباط و همکاری بیش از پیش با نخبگان استان، دریافت نظرات و راهکارها در زمینه مدیریت منابع آب و همچنین پیش بینی و پیشگیری از اثرات اجتماعی احتمالی چالش آب در نظر دارد که سلسله جلساتی را با عنوان «آب و امید»با نخبگان دانشگاهی، صنعتی، کشاورزی و سیاسی استان با حضور اعضای هیئت مدیره و معاونین شرکت برگزار نماید.

  عمومی
  1402/05/02

برگزاری جشن بزرگ روزه اولی ها در شرکت آب منطقه ای کرمان

جشن بزرگ روزه اولی ها ویژه فرزندان همکار به مناسبت هفته عفاف و حجاب با حضور مدیرعامل، معاونین، اعضای شورای فرهنگی و جمعی از همکاران شرکت در محل تالار کرجی شرکت آب منطقه ای کرمان برگزار گردید .

  عمومی
  1402/04/26
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کرمان خبر داد:

پیشرفت چشمگیر پروژه های بزرگ بخش آب در استان کرمان

علی رشیدی، مدیر عامل شرکت آب منطقه ای کرمان با اشاره به اجرای پروژه های بزرگی توسط شرکت آب منطقه ای کرمان به منظور تامین آب شرب و مدیریت منابع آب، از پیشرفت چشمگیر پروژه های بخش آب در ماه های اخیر خبر داد.

  عمومی
  1402/04/22
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کرمان در جلسه شورای مدیران منابع آب شهرستان های استان کرمان:

اجرای مدیریت توأمان آب و برق، راهبرد اصلی وزارت نیرو در دولت سیزدهم

جلسه شورای مدیران منابع آب شهرستان های استان کرمان در مورخ 1402/04/18 با حضور مدیرعامل شرکت آب منطقه ای، معاونین و مدیران منابع آب شهرستان های استان کرمان در سالن جلسات حوزه مدیر عامل تشکیل شد و در خصوص اجرای مدیریت توأمان آب و برق و اقدامات مربوط به طرح احیاء و تعادل بخشی بحث و تبادل نظر گردید.

  عمومی
  1402/04/19

برگزاری جشن بزرگ ولایت و امامت در شرکت آب منطقه ای کرمان

جشن بزرگ امامت و ولایت در مورخ 1402/04/14 با حضور مدیرعامل ، معاونین ، دبیرشورای فرهنگی ، مشاور مدیرعامل در امور زنان و خانواده و جمعی از همکاران شرکت آب منطقه ای کرمان در تالار کرجی این شرکت برگزار گردید .

  عمومی
  1402/04/17

اجرای ورزش مهیج و تفریحی بانجی جامپینگ از فراز تاج سد جیرفت

اجرای این ورزش مهیج با حمایت دفتر تحقیقات ، برنامه ریزی و بررسی‌های اقتصادی معاونت برنامه ریزی و همکاری حوزه معاونت حفاظت و بهره برداری (مدیریت سد جیرفت) انجام گرفت .

  عمومی
  1402/04/11

بازدید رئیس جمهور به همراه وزیر نیرو و مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کرمان از طرح انتقال آب خلیج فارس

رئیس جمهور در سفر به استان کرمان در شهرستان رفسنجان به همراه وزیر نیرو و مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای کرمان از سامانه‌ انتقال آب خلیج فارس و روند پیشرفت خط انتقال آب آشامیدنی به شهر‌های کرمان و رفسنجان بازدید کرد.

  عمومی
  1402/04/10
طرح آبرسانی به بم و بروات از سد نسا افتتاح شد

طرح آبرسانی به شهرهای بم و بروات از سد نسا صبح امروز با حضور رئیس جمهور افتتاح شد.

رئیس جمهور: افتتاح فاز اول پروژه تصفیه خانه و آبرسانی به شهرهای بم و بروات یک کار جهادی بود.

  عمومی
  1402/04/09
 
 
 
 
« 1 2 3 4 ... 5 22 » صفحه:
سایتـــ های مرتبطـ

آمار بازدیدکنندگان

 • کاربران آنلاین : 21
 • بیشترین بازدید همزمان : 438
 • بازدید امروز : 1,676
 • بازدید دیروز : 2,511
 • کل بازدید : 7,337,853
 • آخرین به روزرسانی : 1402/07/06 12:27:22
 • شناسه IP شما : 44.192.115.114

راه‌های تماس با ما

 • آدرس : کرمان - خیابان پاسداران
 • کدپستی : 7614634641
 • تلفن : 03432224482-4
 • فاکس : 03432220314
 • پست الکترونیکی : info[at]krrw.ir
 • پیامک :
 • تلفن گویا :