|  رنگ  |  + 0 -  | 
ADA
بستن این پنجره
راهنما

این سایت مطابق با استاندارهای ADA برای نابینایان مناسب‌سازی شده و سازگاری این استاندارد در بخش‌های مختلف لحاظ گردیده است.
بستن این پنجره
چارت سازمانی ( باز شدن همه - بستن همه )
  • شرکت آب منطقه ای کرمان
    • مدیرعامل
      • رئیس هیأت مدیره و مدیر عامل : حمید علیدادی سلیمانی
      • مدیر دفترهیأت مدیره و مدیر عامل : علیرضا شکیبائی
      • مدیریت مطالعات پایه منابع آب
        • گروه آب های سطحی
          • رئیس گروه مطالعات آبهای سطحی : حسین کریمقاسمی ( سرپرست)
        • گروه آب های زیرزمینی
          • رئیس گروه مطالعات آبهای زیرزمینی : روح اله اماندادی
        • گروه تلفیق و بیلان
          • رئیس گروه تلفیق و بیلان : زهرا خواهنده کارنما
      • مدیریت قراردادها
        • مدیر قراردادها : الهامه اسداللهی
        • گروه خدمات طرح ها
          • رئیس گروه خدمات طرحها : حکیمه طرماحی
      • مدیریت حقوقی
        • مدیریت حقوقی : صولت رشیدی (سرپرست)
        • گروه دعاوی
          • رئیس گروه دعاوی : مریم برکتی
        • گروه تملک و مستند سازی
          • رئیس گروه تملک و مستندسازی : علی اصغر محمدی
      • مدیریت روابط عمومی
        • مدیر روابط عمومی : سینا روزبهانی
      • مدیریت حراست
        • مدیر حراست : سید علی جعفری
      • مدیریت دفتر هیأت مدیره و مدیرعامل
        • گروه بازرسی و مدیریت عملکرد
          • گروه مدیریت بحران و پدافند غیر عامل
            • رئیس گروه مدیریت بحران وپدافند غیر عامل : بهنام جابری نسب
          • گروه حسابرسی داخلی
        • معاونت برنامه ریزی
          • معاون برنامه ریزی : محسن اسدی پسوجانی
          • مدیریت تحقیقات، برنامه ریزی و بررسی های اقتصادی
            • مدیر تحقیقات، برنامه ریزی و بررسی های اقتصادی : محمد هادی فتح نجات
            • گروه تحقیقات کاربردی
              • رئیس گروه تحقیقات کاربردی : نگار فتحی
            • گروه برنامه ریزی آب
              • رئیس گروه برنامه ریزی آب : محمد شفیعی
          • مدیریت تحول اداری، فن آوری اطلاعات و امنیت فضای مجازی
            • مدیر تحول اداری، فناوری اطلاعات و امنیت فضای مجازی : عباس انجم شعاع (سرپرست )
            • گروه توسعه مدیریت
              • رئیس گروه توسعه مدیریت : روح الله سلطانی
            • گروه فن آوری اطلاعات
              • رئیس گروه فن آوری اطلاعات : سید محمد رضا هاشمی نسب
        • معاونت طرح و توسعه
          • معاونت طرح و توسعه : محسن امیری
          • مدیریت مشارکت های مردمی و طرح های زودبازده
            • مدیر مشارکت های مردمی و طرح های زودبازده : محمدرضا عطاپور
          • مدیریت فنی آب
            • مدیر فنی آب : علی سلاجقه
            • گروه مطالعات طرح های تأمین آب
              • رئیس گروه مطالعات طرحهای تأمین آب : امیر آیت الهی
            • گروه انعقاد و رسیدگی پیمان
              • رئیس گروه انعقاد و رسیدگی پیمان : نیما حافظی
            • گروه طرحهای شبکه آبیاری و زهکشی
            • مدیریت طرح های توسعه منابع آبی
              • مدیر طرح های توسعه منابع آبی : علی میرشکاری سلیمانی
              • گروه طرح های آبرسانی
                • رئیس گروه طرحهای آبرسانی : ابراهیم علیزاده
              • گروه طرح های شبکه های آبیاری و زهکشی
                • گروه طرحهای تأمین آب
                  • رئیس گروه طرحهای تأمین آب : ذکریا دریجانی
            • معاونت حفاظت و بهره برداری
              • معاون حفاظت و بهره برداری : الیاس سلاجقه
              • واحدهای منابع آب شهرستانها
                • مدیریت هماهنگی منابع آب ناحیه شمال
                  • مدیر هماهنگی منابع آب ناحیه شمال : یحیی رشیدی
                  • اداره منابع آ شهرستان انار
                  • مدیریت هماهنگی منابع آب ناحیه جنوب
                    • اداره منابع آب شهرستان ریگان
                      • رئیس اداره منابع آب شهرستان ریگان : مسلم کریمی مهر (سرپرست)
                    • اداره منابع آب شهرستان فهرج
                      • رئیس اداره منابع آب شهرستان فهرج : امیر محمد رخ شاد(سرپرست)
                    • ادراه منابع آب رستم آباد
                      • رئیس اداره منابع آب شهرستان رستم آباد : امیر مصطفائی
                  • مدیریت منابع اب شهرستان کرمان
                    • مدیر منابع آب شهرستان کرمان : صادق محسنی
                  • مدیریت منابع آب شهرستان جیرفت
                    • مدیر منابع آب شهرستان جیرفت : حمید آذربیگ
                  • مدیریت منابع آب شهرستان رفنسجان
                    • مدیر منابع آب شهرستان رفسنجان : وحید حسیبی
                  • مدیریت منابع آب شهرستان زرند
                    • مدیر منابع آب شهرستان زرند : موسی دریجانی
                  • مدیریت منابع آب شهرستان بردسیر
                    • مدیریت منابع آب شهرستان شهربابک
                      • مدیر منابع آب شهرستان شهربابک : مسعود بوستانی
                    • مدیریت منابع آب شهرستان بم
                      • مدیر منابع آب شهرستان بم : بهنام باشتمن ( سرپرست)
                    • مدیریت منابع آب شهرستان سیرجان
                      • مدیر منابع آب شهرستان سیرجان : علی کاردوست (سرپرست)
                      • اداره بهره برداری و نگهداری از سد تنگوئیه
                        • رئیس اداره بهره برداری و نگهداری سد تنگوئیه سیرجان : حسین سفلائی شهربابکی
                        • رئیس اداره بهره برداری و نگهداری سد تنگوئیه سیرجان : حمید صادقی گوغری
                    • مدیریت منابع آب شهرستان بافت
                      • مدیر منابع آب شهرستان بافت : اصغر پورمراد
                      • اداره بهره برداری و نگهداری از سد بافت
                        • رئیس اداره بهره برداری و نگهداری از سد بافت : محمد مهدی مهرابی زاده هنرمند
                      • اداره بهره برداری و نگهداری از سد صفا
                      • مدیریت منابع آب شهرستان راور
                        • مدیر منابع آب شهرستان راور : حسن کاربخش
                        • اداره بهره برداری و نگهداری از سد قدرونی
                        • مدیریت منابع آب شهرستان کهنوج
                          • مدیر منابع آب شهرستان کهنوج : امیررضا گرشکی
                        • مدیریت منابع آب شهرستان رودبار
                          • مدیر منابع آب شهرستان رودبار : عبدالحمید میرشکاری
                        • مدیریت منابع آب شهرستان منوجان
                          • مدیر منابع آب شهرستان منوجان : عباس عطاءپور وزیری(سرپرست)
                        • مدیریت منابع آب شهرستان عنبرآباد
                          • مدیر منابع آب شهرستان عنبر آباد : روح اله شجاع حیدری
                        • مدیریت منابع آب شهرستان قلعه گنج
                          • مدیر منابع آب شهرستان قلعه گنج : محمد علی مولائی (سرپرست)
                        • مدیریت منابع آب شهرستان ارزوئیه
                          • مدیر منابع آب شهرستان اُرزوئیه : یاسین حسینی
                        • مدیریت بهره برداری و نگهداری از سد نرماشیر بم
                          • مدیر بهره برداری و نگهداری از سد و نیروگاه نرماشیر بم : رضا حسن زاده(سرپرست)
                          • رئیس اداره بهره برداری و نگهداری از سد نرماشیر بم : میثم طرفدار
                          • اداره بهره برداری و نگهداری از سد نرماشیر بم
                            • اداره بهره برداری و نگهداری از سد انحرافی و شبکه بم
                              • رئیس اداره بهره برداری و نگهداری از سد انحرافی و شبکه بم : رضا حسن زاده
                          • مدیریت بهره برداری و نگهداری از سد انحرافی و شبکه جیرفت
                            • مدیر بهره برداری و نگهداری از سد انحرافی و شبکه جیرفت : علیرضا عادلی
                            • اداره بهره برداری و نگهداری از سد
                              • رئیس اداره بهره برداری و نگهداری از سد : حسام خواجه زاده
                            • اداره بهره برداری و نگهداری از نیروگاه
                              • رئیس اداره بهره برداری و نگهداری از نیروگاه : علیرضا سالاری
                        • گروه مشترکین و درآمد
                          • رئیس گروه درآمد و مشترکین : احمد موسی اکبری
                        • مدیریت بهره برداری و نگهداری از تاسیسات آبی و برق آبی
                          • مدیربهره برداری و نگهداری از تاسیسات آبی و برق آبی : حامد فراز
                          • گروه حفاظت و بهره برداری از آبهای سطحی
                            • رئیس گروه حفاظت و بهره برداری از آبهای سطحی : ابوذر قادری پور
                          • گروه بهره برداری و نگهداری از تاسیسات آبی و برقابی
                            • رئیس گروه بهره برداری و نگهداری از تاسیسات آبی و برقابی : حامد فرهادی
                        • مدیریت محیط زیست و کیفیت منابع آب
                          • مدیر محیط زیست و کیفیت منابع آب : امیرحسین کرمی
                        • مدیریت رودخانه ها و سواحل
                          • مدیر رودخانه ها و سواحل : محسن منظری توکلی
                          • گروه حفاظت و بهره برداری از رودخانه ها و تالابها
                            • رئیس گروه حفاظت و بهره برداری از رودخانه ها و تالابها : اسماعیل گوشکی نژاد
                        • مدیریت حفاظت و بهره برداری از منابع آب
                          • گروه حفاظت و بهره برداری از منابع آب زیرزمینی
                            • رئیس گروه حفاظت و بهره برداری از منابع آب زیرزمینی : محسن قاضی زاده
                          • گروه احیاء و تعادل بخشی آبهای زیرزمینی
                            • رئیس گروه احیاء و تعادل بخشی آبهای زیرزمینی : وحید اسلام
                      • معاونت منابع انسانی، مالی و پشتیبانی
                        • معاون منابع انسانی، مالی و پشتیبانی : علیرضا عباس زاده
                        • مدیریت مالی و ذیحسابی
                          • مدیر امور مالی و ذیحسابی : مهدی حق جو
                          • اداره حسابداری عمومی
                            • رئیس اداره حسابداری عمومی : حجت الله زنگی آبادی
                          • اداره حسابداری، درآمد و مشترکین
                            • رئیس اداره حسابداری درآمد و مشترکین : علی شمس الدینی
                          • اداره حسابداری، تأسیسات، اموال و انبار
                            • رئیس اداره حسابداری تاسیسات،اموال و انبار : حمیدرضا مظهری صفات
                        • مدیریت منابع انسانی‏‏ و پشتیبانی
                          • مدیر منابع انسانی، پشتیبانی : علی شجاعی (سرپرست )
                          • گروه منابع انسانی و آموزش
                            • رئیس گروه منابع انسانی و آموزش : مسعود طهرانی زاده
                          • اداره امور اداری و بازنشستگی
                            • رئیس اداره امور اداری و بازنسشتگی : مهدی رجائی نژاد
                          • اداره دبیرخانه
                            • رئیس اداره دبیرخانه : فرشته افضلی (سرپرست)
                          • اداره بیمه و رفاه
                            • رئیس اداره بیمه و رفاه : حسین خیاط زاده
                          • اداره تدارکات
                            • رئیس اداره تدارکات : سعید ملک لو زاده
                          • اداره خدمات پشتیبانی
                            • رئیس اداره خدمات پشتیبانی : محمدرضا پوریزدانپناه
                    سایتـــ های مرتبطـ

                    آمار بازدیدکنندگان

                    • کاربران آنلاین : 4
                    • بیشترین بازدید همزمان : 438
                    • بازدید امروز : 1,030
                    • بازدید دیروز : 5,470
                    • کل بازدید : 8,189,194
                    • آخرین به روزرسانی : 1403/02/01 11:18:03
                    • شناسه IP شما : 3.234.244.181

                    راه‌های تماس با ما

                    • آدرس : کرمان - خیابان پاسداران
                    • کدپستی : 7614634641
                    • تلفن : 03432224482-4
                    • فاکس : 03432220314
                    • پست الکترونیکی : info[at]krrw.ir
                    • پیامک :
                    • تلفن گویا :