انتخاب پیمانکار تامین ، حمل ، نصب و راه اندازی 500 کنتور هوشمند با قابلیت کنترل از راه دور

شرکت آب منطقه ای کرمان در نظر دارد مناقصه عمومی یک مرحله ای همراه با ارزیابی کیفی (فشرده ) انتخاب پیمانکار تامین ، حمل ، نصب و راه اندازی 500 کنتور هوشمند با قابلیت کنترل از راه دور به شماره 12/الف/405 را از طریق سامانه تدارکات الکترونیکی دولت برگزار نماید. کلیه مراحل برگزاری مناقصه از دریافت اسناد مناقصه تا ارائه پیشنهاد مناقصه گران و بازگشایی پاکت ها از طریق درگاه سامانه تدارکات الکترونیکی دولت (ستاد ) به آدرس www.setadiran.ir  انجام خواهد شد ولازم است مناقصه گران در صورت عدم عضویت قبلی، مراحل ثبت نام در سایت مذکور و دریافت گواهی امضای الکترونیکی را جهت شرکت در مناقصه محقق سازند .

تاریخ انتشار مناقصه در سامانه  : تاریخ 1405/6/14

مهلت زمانی دریافت اسناد مناقصه از سایت : ساعت 10 مورخ  1405/6/21

مهلت زمانی ارائه پیشنهاد : ساعت  10 مورخ 1405/7/04

زمان بازگشایی پاکت ها : ساعت 10:10 مورخ  1405/7/04

مدت اعتبار پیشنهادها : 3 ماه

مبلغ تضمین شرکت در مناقصه: 44,086,600,000ریال

نوع تضمین شرکت در مناقصه: ضمانتنامه بانکی - فیش واریزی

اطلاعات تماس دستگاه مناقصه گر: جهت دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص اسناد مناقصه آدرس: کرمان، خیابان پاسداران، شرکت آب منطقه ای کرمان، ساختمان شماره دو، دفتر قراردادها و تلفن 31221175-034

 ارائه پاکت های الف به آدرس: کرمان، خیابان پاسداران، شرکت آب منطقه ای کرمان ساختمان شماره یک، طبقه دوم، دبیرخانه محرمانه دفتر حراست

شرکت در آگهی
سایتـــ های مرتبطـ

آمار بازدیدکنندگان

  • کاربران آنلاین : 22
  • بیشترین بازدید همزمان : 1489
  • بازدید امروز : 1,553
  • بازدید دیروز :
  • کل بازدید : 10,742,334
  • آخرین به روزرسانی : 1405/06/14 10:38:41
  • شناسه IP شما : 216.73.216.248

راه‌های تماس با ما

  • آدرس : کرمان - خیابان پاسداران
  • کدپستی : 7614634641
  • تلفن : 03431221000
  • فاکس : 03432220314
  • پست الکترونیکی : info[at]krrw.ir
  • پیامک :
  • تلفن گویا :